Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x

Trening samochodowy

04.09.2020

Dla kogo

Oferta treningów samochodowych skierowana jest do entuzjastów motoryzacji z benzyną zamiast krwi, dysponujących pojazdami, które sami budowali, modyfikowali i tworzyli wkładając w to całe serce, a teraz w sposób odpowiedzialny, w bezpiecznych warunkach chcą je przetestować.
Trening odbywa się z wykorzystaniem specjalnie wytrasowanego, przygotowanego i sprawdzonego, przy okazji festiwali JAPFEST oraz FLATOUT POWER FESTIVAL, toru.

Wymagania wstępne dla uczestników szkolenia

  Do szkolenia może przystąpić osoba która:
 1. Posiada ukończone 18 lat.
 2. Legitymuje się prawem jazdy uprawniającym do kierowania pojazdem biorącym udział w szkoleniu (kat. B).
 3. Wypełniła i podpisała zgłoszenie uczestnictwa.
 4. Wniosła wymaganą opłatę.

Formalności, koszt, przebieg szkolenia

Szkolenie przeprowadzane jest w ustalonych godzinach i terminie.
 1. Rezerwacja miejsca jest możliwa tylko i wyłącznie po dopełnieniu formalności. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w treningu decyduje kolejność zgłoszeń.
 2. Czas trwania treningu - 5 godz.
 3. Każda z osób znajdujacych się w pojeździe biorącycm udział w treningu zobowiązana jest do używania kasku.
 4. Koszt szkolenia wynosi 200 zł brutto (obejmuje team) - tylko i wyłącznie w przypadku rezerwacji (wniesienia opłaty) w wyznaczonym terminie. W innym przypadku koszt szkolenia wynosi 250 zł bruto.
 5. Wjazd na ODTJ Tomaszowo oznacza akceptację regulaminu, który szczegółowo reguluje kwestie sposobu organizacji i przeprowadzenia szkolenia oraz odpowiedzialność i obowiązki jego uczestników.
 6. Każdy uczestnik ma obowiązek posiadania w samochodzie GAŚNICY (co najmniej 2 kg). Samochody bez gaśnicy nie będą dopuszczony do jazd.
 7. Na team biorący udział w szkoleniu mogą przypadać 3 osoby, które kierowca ma obowiązek zgłosić jako osoby towarzyszące. Osoby, które nie zostaną wcześniej zgłoszone, nie zostaną wpuszczone na obiekt.
 8. Przed briefingiem rozpoczynającym trening, uczestnicy oraz osoby towarzyszące (team) powinny zgłosić się do organizatora celem weryfikacji i dopełnienia formalności.

Załączniki

Jak nas znaleźć?


Wyświetl większą mapę